טיפים מובילים למראיינים בווידיאו

טיפים מובילים למראיינים בווידיאו

אחת המומחיות שלנו היא סרטוני ראיונות. למרות שסרטוני ראיונות נשמעים קלים ליצירה, הם מאתגרים יותר ממה שניתן היה לחשוב מצפייה בסרטונים שלנו. חלק ניכר מהתוצאה מגיע מההכנה. יש לנו ניסיון של שנים בצילום מאות קטעי ראיון מסוג זה. על מנת לצלם סרטון מושך תשומת לב, פיתחנו רשימת טיפים שיעזרו למרואיינים שלנו לקיים את הראיון הכי טוב שאפשר.

 

מענה לשאלות

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות כדי להתכונן לראיון שלך הוא להכיר את החומר שלך. ככל שתצטרכו לעצור פחות ולחשוב, הצילומים המהירים יותר ילכו. הימנעות מכל מעידה על דבריך תפחית גם את מספר הצילומים החוזרים עלינו. זה אולי נשמע מטופש, אבל תרגול לדבר במראה. היה בטוח בדברים שאתה הולך לומר – זה יעזור לך להיות יותר נוח ביום.

 

כאשר יגיע יום הראיון, מן הסתם תישאל שאלות רבות על ידי המארח. בדרך כלל מדובר בצוות הבית שלנו, אלא אם כן הלקוח מבקש אחרת. להלן מספר טיפים למענה על שאלות במצלמה.

 

למטרות עריכה, מומלץ לכלול את השאלה בתשובתך. בדרך זו, בפוסט, אנו יכולים להסיר את השאלה, ותשובתך עדיין תהיה הגיונית. לדוגמה:

 

מראיין: מה הצבע האהוב עליך?

 

מרואיין: צהוב.

 

בתרחיש לעיל, ברגע שמסירים את הדיאלוג של המראיין, התשובה אינה עובדת כקליפ עצמאי. אך על ידי הכללת השאלה בתשובה, אנו מקבלים:

 

מראיין: מה הצבע האהוב עליך?

 

מרואיין: הצבע האהוב עלי הוא צהוב.

 

ברגע שמסירים את הדיאלוג של המראיין, אנחנו עדיין מקבלים משפט שלם שיהיה הגיוני כקליפ עצמאי.

 

אָרוֹן בְּגָדִים

ארון בגדים קשור יותר להשפעה הכוללת של סרטון ממה שאתה חושב. תאר לעצמך, לרגע, אם הרקע של הראיון שלך הוא טפט מפוספס, ואתה מופיע בנקודות. האם לא יהיה נעים מדי מבחינה ויזואלית, נכון?

 

בדרך כלל אי ​​אפשר להשתבש בבגדים בצבע אחיד. בדרך כלל עדיף להימנע מלבן אלא אם כן צוין אחרת, שכן לבן הוא צבע נפוץ לסטודיו או לחדר לצביעה.

 

דבר אחד שיש להימנע ממנו בהחלט הוא לבוש עם דפוס קטן ומורכב, במיוחד על עניבות. זה יכול לגרום לצילומים להראות קווים גליים ומעוצבים.

 

בדרך כלל בסרטוני תדמית לעסקים אנו משתמשים במיקרופונים lavalier, הידועים גם בשם מיקרופוני דש. כדי לעזור לנו לשמור על מיקרופון וחוט דיסקרטי, אנו מציעים ללבוש מעיל או קרדיגן.

 

איפור

ההצעה הכללית שלנו עם איפור היא לשמור על זה פשוט וטעם. אורות המצלמה יכולים 'לשטוף' את העור על הפנים שלך, לכן אנו מציעים מעט סומק או ברונזר. אנו ממליצים בחום להביא אבקה לתיאום איתך, והצעה זו אינה מוגבלת לנשים. זה יכול להתחמם מתחת לאורות, וסביר להניח שתזיעו והפנים שלכם יכולות להיות 'מבריקות'. הוספת מגע של אבקה יכולה לתקן זאת.