קודי קופון למתחילים: כל מה שאתה צריך לדעת בשנת 2020

קודי קופון למתחילים: כל מה שאתה צריך לדעת בשנת 2020

מי לא אוהב לחסוך כסף? למקרה שעדיין לא הבנתם זאת, קודי קופונים הם אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף בקניית דברים ברשת, ולהתחיל איתם זה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים.

 

מאמר זה מיועד לקונים מקוונים שאינם חדשים בקופונים. זה מסביר מהם קודי קופון וכיצד הם עובדים. לאחר שתסיים לקרוא אותו, אתה תהיה מוכן לצאת למסע הקופונים שלך ולחסוך הרבה כסף בכל רכישה מקוונת שתבצע.

 

מהו קוד קופון?

קוד קופון, המכונה לפעמים קוד פרומו או קוד הנחה, הוא מחרוזת מודפסת או דיגיטלית של אותיות ומספרים שניתן ליישם במהלך הקופה כדי לחסוך כסף.

 

קודי קופון זמינים כבר עשרות שנים, המוצעים על ידי קמעונאים שיוצרים אותם כדי למשוך יותר לקוחות ולמכור יותר מוצרים. בשנים האחרונות קופונים מקוונים זינקו בפופולריות מכיוון שהם משלבים את היתרונות של קופונים פיזיים עם נוחות האינטרנט.

 

אתרי קניות מקוונים ונותני שירות מציעים קודי קופון דיגיטליים עם הנחות נהדרות, מבצעי קידום מכירות, משלוח חינם, ובונוסים אטרקטיביים אחרים. לא משנה אם אתה מעוניין לקנות מחשב נייד חדש, להשיג זוג נעליים חדש או להזמין זר פרחים מכיוון שמובטח לך שתמצא קוד קופון רלוונטי ברשת – אתה רק צריך לדעת לאן לחפש .

 

יש אנשים שמאמינים שקודי קופון מיועדים רק לאנשים שאובססיביים לחסוך כסף, אבל זה לא המקרה בכלל! קודי הקופון מיועדים לכל מי שלא רוצה להוציא יותר כסף מהנדרש – אין סיבה להקדיש לכך את כל חייכם.

 

כדי להתחיל בקופונים מקוונים, אינך צריך לעבור במגזינים, לגזור בקפידה קודי קופון ולארגן אותם בקלסר. כל מה שאתה צריך זה כמה דקות מזמנך ואתר הקופונים המתאים.

 

קופונים לעומת שוברים לעומת כרטיסי מתנה

כפי שכבר הסברנו, קודי קופון הם קודים המודפסים במגזינים או מופצים באינטרנט, לרוב באמצעות מיילים לקידום מכירות או מדיה חברתית. הם מיושמים בדרך כלל במהלך הקופה כדי להוריד אחוז מההזמנה שלך. לרוב קודי הקופון יש תאריך תפוגה, ולעיתים לא ניתן להשתמש ביותר מקוד קופון אחד בכל פעם.

 

לשוברים יש יותר במשותף עם כסף מנייר מאשר לקודי קופון. אתה יכול לחשוב עליהם כעל כסף שיכול לשמש רק למטרה מסוימת, בחנות ספציפית. ייתכן שתקבל שובר אם אתה לקוח ארוך טווח בחנות מסוימת. בשובר יהיה מודפס ערך כספי, והוא גם יסביר כיצד ניתן להשתמש בו. בדיוק כמו קודי קופון, לשוברים בדרך כלל יש תאריך תפוגה, אך הם נוטים להיות תקפים הרבה יותר זמן. על פי מילון האתימולוגיה המקוון, ניתן לייחס את המילה שובר לשובר הצרפתי העתיק.

 

כרטיסי מתנה הם כרטיסי כסף בעלי ערך מאוחסן מראש, שיכולים לשמש כחלופה למזומן בעת ​​קניות בחנות מסוימת או בעסק כלול. מרבית כרטיסי המתנה נרכשים כמתנות – ניחשתם נכון – ולעיתים אין להם תאריך תפוגה. שלא כמו קודי קופון ושוברים, ניתן להשתמש בכרטיסי מתנה מספר רב של פעמים, עד לשימוש מוחלט בסכום ששולם מראש. בוקינג מציעה מבחר רחב של קודי קופון באתר האינטרנט שלה, וכך גם אמזון.