5 סימנים שצריך להחליף את גדר המתכת שלך

5 סימנים שצריך להחליף את גדר המתכת שלך

פלדה, ברזל ואלומיניום הם אפשרויות נהדרות לחומרי גידור, אך אפילו הגדרות החזקות ביותר יכולות להיחלש בסופו של דבר וזקוקות להחלפה. ניטור ותיקונים נכונים נחוצים עם תחזוקת כל גדר, אך אם תבחין באחד מהסימנים הללו, ייתכן שהגיע הזמן להחליף את גדר המתכת שלך.

 

נזק מקרי

אם הגדר שלך קיבלה נזק מבני משמעותי כתוצאה מהתרסקות רכב, נפילת עצים או אירוע מזג אוויר, הגיע הזמן לגדר חדשה. אזורים פגומים לא רק יפחיתו את שלמותה המבנית של הגדר שלך, הם יכולים לפגוע בביטחונך האישי, בפרטיותך ובביטחונך.

 

חֲלוּדָה

גדרות מאלומיניום מודרניות לרוב מצופות בחומרים עמידים בפני חלודה אך אין זה אומר שכתמי חלודה אינם מופיעים. חשוב לזהות ולתקן מיד את הנקודות הללו כדי למנוע מהחלודה לצאת מכלל שליטה, לאכול את הגדר שלך ולבסוף לגרום לה להתפורר. שימו לב היטב למפרקים השומרים על הגדר. חיבורים חלודים ומאוזנים עלולים לגרום להחלשת הגדר שלכם ונרחב, חלודה כוללת בכל גדר המתכת שלכם היא סימן שהגיע הזמן לגדר חדשה.

 

מתכת כפופה מאוד, מעוותת, נוטה או נופלת

אזורים כפופים פירושם שגדר המתכת שלך נגרם נזק חמור. אתה יכול לחשוב כי כיפוף אותם למקומם היא דרך פשוטה לתקן את הנזק, אך סוג זה של תנועה נוספת יחליש עוד יותר את המתכת. גדר נטויה מהווה סכנה בטיחותית חמורה בשל הסיכון הגבוה שלה ליפול ולפצוע מישהו. כשהוא ממשיך להישען הוא גם ימשיך להפיל חומרי גידור מחוברים ומבנים סמוכים.

 

מחברים חשופים ופגועים

הסתכלות על הברגים או המסמרים המחזיקים את הגדר שלך זה גם חלק חשוב בבדיקת הגדר שלך. אם המחברים שלך פיתחו חלודה, התחילו לבלוט מהגדר שלך, להישחק או שאינם מאבטחים עוד חלקים מהגדר שלך יחד הגדר שלך נמצאת בסיכון גבוה להתפרק והגיע הזמן להחליף אותה.

 

הידרדרות ריתוכים

ריתוך מייצר נקודת מגע חזקה וגדר המתכת שלך ככל הנראה ריתכו חלקים ואזורים. למרבה הצער, חלודה שכיחה ביותר במפרקי מתכת מולחמים אלה, מה שגורם לריתוכים להיחלש ולהתפרק. תיקונים נרחבים של הריתוכים הללו קשה והחלפה היא הבחירה הטובה יותר.